Yarışmalarda Püf Noktalar...

  • 06/08/2016

Yarışmalarda Püf Noktalar... (Yakında)

Kümes üstü yarışlarda avantajlar ve dezavantajlar konusunda bilgilendirmeleri içeren düşüncelerimizi dünyaca ünlü yarışçıların makalelerinden ve demeçlerinden toparlayıp sizlere sunacağız. Kümes üstü yarışlarda diğer yarışçılar ile sizin kümesinizin bulunduğu yerle salım noktasının koordinatını bildiğiniz zaman diğer yarışçılara göre avantajınızı ve dezavantajını yarış başlamadan hesaplayabileceğiniz bilgiler sunacağız. En azından kuşunuz havada kazanmış olsa dahi siz sahiplerinin masada kuşlarınızın hakkını yedirmemenizi sağlamaya çalışacağız. Her şeyi bilimsel olarak sizlere ifade edeceğimiz bilgilerle artık kuşlarınızın hakkını masalarda yedirmemeyi sağlarsak ne mutlu bize.

En azından sizlere bilgiçlik taslıyanlar sözüm ona profesör lakaplılar artık bu vereceğimiz bilgiler eşliğinde boş boş konuşamıyacak bilgi donanımınızla artık eski devirlerinin kapandığını anlıyacaklar. Kümes üstü yarışlarda ilk 5 etapta saniyeler hatta saliselerle alınan kupaların aslında hak edilerek mi yoksa hak edilmeyerek mi alındığına karşı bu paylaşacağımız bilgi donanımıyla anlıyabilecek ve çözümleyebileceksiniz.

Daha şimdiden bazılarının rahatsızlanacağı bu yazı dizisi en kısa zamanda siz üyelerimizle paylaşacağız.

Hava durumundan rüzgar yönüne salım yerinin koordinatının az aşşağı az yukarı kaydırılmasının nelere sonuç açacağını görsel olarakta paylaşacağız tamamen bilimsel ve ispatlı bilgiler sunacağız.