ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

  • 11/24/2015

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU !!!

İhalede kuşlara teklif veren arkadaşların hepsi telefonlarına gelen mesajlarla hesaplarını aktive etmiş ve kendileri bizzat aranılarak teyitleşilip ihaleye giriş yapmaları sağlanmıştır. Siteye üye olmakla sitemiz tarafından kendilerine gönderilen  bilgi sms'lerini ve elektronik mailleri kabullenmiş olmaktadırlar.
Sitemizden kuş almaya niyetlenen arkadaşlara önemle duyrulur. Almıyacakları kuşa teklif veripte almaktan vazgeçen ve sahtekarlık yapıp çeşitli hesaplar açan kişiler Başkalarının haklarını gasp etmiş ve haksız yere kuşun fiyatını arttırmış olmaktadır.
 Geçersiz ve başka kişilere ait bilgilerle kayıt oluşturanların (tespit edilmesi üzere) üyelikleri banlanır, Sahte bilgiler ile kayıt olmak ayrıca 5237 sayılı Türk Ceza kanununda ayrıca suç sayılmakta olup IP adreslerinden ve Gsm aktivasyon tespiti ile haklarında sahtecilik ve dolandırıcılıktan dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır. Bu suçlular hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmak bizim yasal sorumluluğumuzdur. Sahtekarlar ve dolandırıcılar için yasalara karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğimizi beyan ederiz.
Bu arada sitemiz resmi bir site olup sahibide VERGİ mükellefidir...
TÜRKİYE GÜVERCİN...