Yarış Güvercinin Ucuzu Pahalısı ?

  • 01/06/2016

Ülkemizde artık bazı kesimler için rant olayına dönüşmüş olan yarış güvercini besiciliği yeni yeni bu işe yönlenen besicileri tedirgin etmekte hatta ağlarına sarmakta. Unutmayalım ki pahalıya 1000TL-10.000TL yarış güvercini alındığında kupa garantisi yoktur aynen 300TL ve 1000TL ye alındığı gibi. Yeni besiciliğe başlıyan arkadaşlara tavsiyemiz asla unutmayın PEDİGRE nedir ? neye yarar ? bunu okumayı ve yarışçıların yarışçı soylardan geldiğini unutmayalım ve ne kadar iyi pedigre okuyabilirsek kuşun değerinin ne olduğunu kendimiz biçebiliriz.

Şu an sitemizde çıkan ve 150TL açılışla başlıyan kuşlar sırf sitemiz yeni olduğu katılımcı ve üyelerimize jest olsun diye yapılmaktadır. İhalelerde ki kuşlarımızın kalitesiz ve ucuz olduğuna dair söylentilere itibar etmeyiniz. Hoş pedigre okumayı ve soyları iyi bilip tanıyan kişiler hatta tüccar ve simsarlar sizleri bu yönde kaygılandırmaya çalıştıklarını duyuyor biliyoruz. 

Hakkımızda karalama çalışmaları yapan kişilere burdan selam söylüyoruz açsınız açıktasınız ondan zayıflıyorsunuz bunu anlıyoruz ama bari onurunuzu şerefinizi doyurunda onlarda  zayıflamasın.

Burdan tüm üyelerimize taahahütümüzdür. 

Sizlere en iyi soyları en kaliteli yarışçıların ve kümeslerinin kuşlarını en uygun fiyatlara sunmaya devam edeceğiz. Şu an ülkemize yüksek bedellere çok kaliteli soyları sokan değerli büyüklerimizden ve yıllarını bu işte harcıyarak sayısız kupa alan usta yarışçıların kümeslerinde kuşları en uygun şekilde sizlerle buluşturacağız.